Studia informatyczne Kraków

Studia informatyczne Kraków

Studia informatyczne Kraków

Największy wybór studiów

informatycznych w Krakowie

Odkryj kierunki informatyczne i sprawdź gdzie możesz studiować 

Dodaj do ulubionych

Studia informatyczne Kraków | woj. małopolskie

Studia informatyczne w Krakowie to studia licencjackie, inżynierskie lub magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa od 3 do 4 lat (studia I stopnia) lub od 1,5 roku do 2 lat (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata, inżyniera lub magistra).

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym (dziennym) lub niestacjonarnym (zaocznym). Specyfika studiów zależy od wyboru specjalności / ścieżki kształcenia. Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

zobacz, na jakich uczelniach w Krakowie są Studia informatyczne

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA - KIERUNKI INFORMATYCZNE W KRAKOWIE

SORTOWANIE:

KIERUNKI INFORMATYCZNE W KRAKOWIE

game design
Rozwiń

Rekrutacja i wymagania na studia informatyczne w Krakowie

Aby dostać się na studia informatyczne w Krakowie należy przystąpić do znanego za pewne Wam konkursu świadectw, który polega na zdobyciu jak największej liczby punktów rekrutacyjnych za odpowiednie wyniki z egzaminów maturalnych.

Tak więc, aby dostać się na studia musicie sumiennie przyłożyć się do matury i zdać ją na bardzo wysokim poziomie z przedmiotów ścisłych.

W informatyce szczególnie cenionym językiem obcym (oprócz html oczywiście!) jest język angielski, który powinniście opanować na wysokim poziomie zanim przystąpicie do nauki.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Studia informatyczne niestacjonarne w Krakowie

Trudno wyobrazić sobie sytuację, w której kandydat na studia informatyczne posiada wątpliwości odnośnie swojego wyboru kształcenia. Kierunki z obszaru informatycznego są najbardziej oblegane, ale jest to efekt tego, że globalny rynek pracy nieprzerwanie poszukuje specjalistów w tym zakresie.

Tendencja ta ma swoje odbicie także w ofertach dydaktycznych szkół wyższych, które niemal prześcigają się w otwieraniu nowych kierunków i specjalności.

Drugim efektem jest to, że niełatwo wyobrazić sobie, aby studia informatyczne nie były dostępne w formie niestacjonarnej. Studia informatyczne niestacjonarne w Krakowie to szereg kierunków, na czele których stoi Informatyka i Informatyka stosowana. W programach nauczania dochodzi do mieszania dyscyplin i zagadnień nie tylko po to, aby były jak najciekawsze dla kandydata, ale żeby najbardziej odpowiadały obecnym wymaganiom współczesnego rynku.

To, co łączy informatyczne studia stacjonarne i niestacjonarne to program i jego założenia. Na fundamencie kształcenia nie może dochodzić do różnic, ponieważ nauka prowadzić ma do osiągnięcia identycznych efektów.

Różnice wynikają ze sposobu odbywania zajęć. Studenci stacjonarni uczęszczają na zajęcia od poniedziałku do piątku, a studenci niestacjonarni w soboty i niedziele. Z racji tego ta druga grupa rozwija umiejętności z nieco większym nasileniem i intensywnością.

Na studiach niestacjonarnych nierzadko brakuje czasu, aby zagłębiać się w jedno zagadnienie, gdy obok czeka kolejne do omówienia. Dlatego studenci studiów informatycznych niestacjonarnych muszą wyróżniać się sporą samodzielnością i umiejętnością zarządzania: czasem, własną pracą i informacjami.

czytj dalej studia informatyczne niestacjonarne w Krakowie

POPULARNE KIERUNKI NIESTACJONARNE W KRAKOWIEPOLECANE DLA CIEBIE

STUDIA INFORMATYCZNE W KRAKOWIE - PODYPLOMOWE

A
B
F
I
M
N
P
S
T
Z
Rozwiń

Jak wyglądają studia informatyczne w Krakowie

Informatyka to dziś jeden z najlepszych kierunków kształcenia, dający szerokie perspektywy działania, umożliwiający rozpoczęcie wspaniałej kariery zawodowej.

Dlaczego? Bowiem dzisiejszy świat opiera się na rozwiązaniach technologicznych i informatycznych, które władają każdą dziedziną, niezależnie czy chodzi o działalność medyczną, farmakologiczną, czy prowadzenie kiosku Ruchu. Informatyka jest wszędzie, więc informatycy, znający nowe rozwiązania jak nikt inny, są nam po prostu niezbędni. Bez informatyka nie radzimy sobie z podstawowymi problemami komputerowymi.

Dlatego studia informatyczne w Krakowie, czy to w Warszawie, czy w Poznaniu to bardzo dobry wybór. To branża rozwijająca się, inwestująca w nowe rozwiązania i w nowe możliwości. To branża międzynarodowa. Otwierająca drogi do podboju całego świata.

Jednymi z najlepszych informatyków na świecie są Polacy - to nasi rodacy wraz ze Stevem Jobsem opracowywali najnowsze rozwiązania dla Apple, w Microsoft także maczamy palce! Może to dlatego Bill Gates tak chętnie przyjeżdża do Polski. Informatycy z pewnością mają nie mały wpływ na kształt całego świata, zachowań ludzi, budowania sieci społecznościowych.

Potrzebni są w domach mediowych, agencjach marketingowych, jak i w przemyśle żywieniowym, zbrojeniowym, czy medycznym. Studia informatyczne w Krakowie prowadzone są na najbardziej obleganych kierunkach na bardzo wysokim poziomie, sprawdźcie sami, jakie dokładnie kierunki studiów możecie wybrać.

 

 

Studia informatyczne w Krakowie możemy podzielić na:

1. Typ:

 • Studia I stopnia (licencjackie, inżynierskie)
 • Studia II stopnia (magisterskie)
 • Studia podyplomowe

2. Tryb:

 • studia stacjonarne
 • studia niestacjonarne

 

Studia informatyczne w Krakowie możesz realizować przede wszystkim w ramach dwóch komplementarnych cykli kształcenia. W zależności od wybranego kierunku studia pierwszego stopnia trwają od sześci do ośmiu semestrów, studia drugiego stopnia zaś od półtora roku (studia magisterskie inżynierskie) do dwóch lat (studia magisterskie).

Uczelnie w Krakowie przedstawiają także ofertę studiów podyplomowych, które umożliwiają zdobywanie dodatkowych kwalifikacji. Kształcenie na nich odbywa się w trybie niestacjonarnym w ciągu dwóch bądź trzech semestrów. W ten sposób możesz studiować na przykład cyberbezpieczeństwo, programowanie aplikacji webowych, zarządzanie projektami informatycznymi.

Poszczególne kierunki studiów możesz realizować stacjonarnie bądź niestacjonarnie. Zajęcia na studiach dziennych odbywają się od poniedziałku do piątku, natomiast te na studiach zaocznych w weekendy. To Ty decydujesz, która forma kształcenia odpowiada Ci najbardziej i najlepiej wpisuje się w tryb Twojego życia.

czytaj dalej studia w Krakowie

 

 

Kierunki studiów informatycznych w Krakowie

Do kategorii studiów informatycznych zaliczyć możemy bardzo wiele różnych kierunków, które w sposób pośredni lub bezpośredni związane są z informatyką, inżynierią, ogólnie pojmowanym światem Internetu i cyberprzestrzeni.

Oczywiście uczelnie w Krakowie oferują kształcenie w zakresie informatyki i dziedzin jej pokrewnych jak analityka, systemy inteligentne, ekonometria, informatyka stosowana, informatyka techniczna. Podkategorii jest naprawdę wiele i każda z nich odnajduje znaczenie w dzisiejszym świecie.

Wśród proponowanych kierunków odnajdziesz grafikę komputerową bądź projektowanie gier, ale nie zabraknie również geoinformatyki, teleinformatyki, bioinformatyki. Studia informatyczne mają charakter stricte interdyscyplinarny, dlatego umożliwiają łączenie różnych nauk.

Wiele kierunków realizowanych jest w języku angielskim, dzięki czemu z łatwością wkroczysz w rynek międzynarodowy. Wśród propozycji kształcenia znajdziesz, chociażby applied informatics, computer science, electronics and telecommunications, game design.

 

Najpopularniejsze kierunki studiów informatycznych:

 • applied informatics
 • bioinformatyka
 • electronics and telecommunications
 • game design
 • geoinformatyka
 • informatyka gier komputerowych
 • informatyka i ekonometria
 • informatyka i systemy inteligentne
 • inżynieria bezpieczeństwa
 • matematyka komputerowa

czytaj dalej kierunki studiów w Krakowie

 

 

Gdzie studiować kierunki informatyczne w Krakowie?

Kierunki informatyczne możesz realizować na wielu krakowskich uczelniach zarówno prywatnych, jak i publicznych. Bogatą ofertę kształcenia przedstawia, chociażby Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, mimo iż przez wielu ta uczelnia postrzegana jest jako humanistyczno-społeczna. Znajdziesz tutaj na przykład informatykę gier komputerowych, informatykę analityczną bądź matematykę komputerową.

Studia informatyczne oferują uczelnie stricte techniczne i inżynierskie jak Akademia Górniczo-Hutnicza bądź Politechnika Krakowska. Są one prowadzone kompleksowo przez różne wydziały, a każdy z nich odznacza się unikatowym charakterem kształcenia.

Wydział Matematyczno-Fizyczno-Techniczny oraz Wydział Geograficzno-Biologiczny Uniwersytetu Pedagogicznego nie stronią od innowacji, dlatego znajdziesz tutaj unikatowe kierunki, jak na przykład bioinformatyka. Warto zapoznać się z ofertą kształcenia Uniwersytetu Ekonomicznego oraz z propozycjami uczelni niepublicznych. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronach internetowych poszczególnych placówek akademickich.

 

Uczelnie, na których można studiować kierunki informatyczne w Krakowie:

 • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
 • Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie
 • Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
 • Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
 • Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
 • Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie
 • Wyższa Szkoła Europejska w Krakowie
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie

czytaj dalej uczelnie w Krakowie

 

 

Jak wybrać studia informatyczne w Krakowie, aby mieć dobrą pracę?

Studia informatyczne uznawane są za jedne z najbardziej opłacalnych w XXI wieku. Zapotrzebowanie na specjalistów w tym zakresie nieustannie wzrasta, a spowodowane jest to technologicznym postępem i rozwijającym się światem wirtualnym.

Możesz być pewien/pewna, że na abiturientów kierunków informatycznych czekają dobrze płatne prace w różnych branżach i dziedzinach.

 

Możliwe ścieżki Twojej przyszłej kariery zawodowej:

 • webmaster
 • grafik komputerowy
 • projektant systemów internetowych i prezentacji multimedialnych
 • administrator sieci komputerowych
 • projektant gier komputerowych
 • specjalista informatyk
 • programista
 • specjalista ds. bezpieczeństwa teleinformatycznego

 

Absolwenci zatrudniani są przede wszystkim w firmach wytwarzających oprogramowanie komputerowe, firmach wytwarzających systemy internetowe, administracji systemów i sieci komputerowych, działach skupiających się na zapewnianiu bezpieczeństwa informacji, w firmach zajmujących się usługami komputerowymi lub produkcją oprogramowania i sprzętu komputerowego, w instytucjach, stosujących systemy informatyczne i teleinformatyczne, w zespołach, realizujących projekty portali i stron WWW, zespołach projektantów i administratorów baz danych.

Pracują również w charakterze grafików komputerowych w agencjach reklamowych, prasie i telewizji.

Wybierając kierunek studiów, warto sugerować się zmianami zachodzącymi na rynku pracy, który rozwija się bardzo dynamicznie. Na szczęście wśród ogłoszeń nieustannie pojawiają się oferty dla programistów, analityków, grafików komputerowych.

Świat Internetu ciągle się zmienia, dlatego uczelnie proponują coraz to nowe kierunki kształcenia, umożliwiające zdobycie specjalistycznej wiedzy w danym zakresie.

Pamiętaj, że studiowanie to czas osobistego rozwoju, dlatego dobrze jest zgłębiać treści, które faktycznie nas interesują. W Krakowie znajdziesz wiele możliwości na zdobywanie doświadczeń naukowych i zawodowych, dzięki interesującym praktykom oraz zajęciom prowadzonym w nowocześnie wyposażonych pracowniach. Niezależnie od tego, jakie studia informatyczne wybierzesz, będzie to dobry wybór.

czytaj dalej jakie studia wybrać

 

 

Jak wybrać uczelnię wyższą w Krakowie?

Bardzo wiele krakowskich uczelni oferuje kształcenie informatyczne i to na najwyższym poziomie. Nim jednak zdecydujesz się, gdzie chcesz studiować, warto zdefiniować priorytety i zweryfikować możliwości rozwoju, które zapewnia dana uczelnia.

Mimo iż w Krakowie znajdziesz najpopularniejsze państwowe placówki akademickie, które cieszą się światową renomą, oferują one różnorodne kształcenie o unikatowym podejściu do kierunku. Tak więc zupełnie inaczej będzie wyglądała edukacja na Uniwersytetach, a inaczej na Akademii Górniczo-Hutniczej czy Politechnice Krakowskiej.

Musisz ustalić, czy ważniejsza jest uczelnia, czy kierunek kształcenia. Pamiętaj, że nie każda placówka akademicka ma taką samą ofertę edukacyjną, a co za tym idzie, niektóre kierunki możesz realizować jedynie na konkretnej uczelni.

Sprawdź także możliwości rozwoju, które uczelnia Ci zapewni, oraz dofinansowania i stypendia, które możesz uzyskać w trakcie zdobywanej edukacji. Zapoznaj się z wyposażeniem poszczególnych ośrodków akademickich. Studia informatyczne mogą być realizowane tylko dzięki najnowocześniejszym sprzętom i oprogramowaniom.

czytaj dalej jak wybrać uczelnię

 

 

Czy warto iść na studia informatyczne w Krakowie?

Kraków, mimo iż słynie z bogatej historii i tradycji, jest także miastem rozwiniętym technologicznie i z pewnością dążącym do innowacji. Studiować w Krakowie naprawdę warto, ponieważ dzięki rozwiniętej turystyce, miasto oferuje wiele atrakcji przeznaczonych także dla studentów.

Nie brakuje wydarzeń sportowych, kulturowych, imprez masowych, ale także festiwali naukowych i wydarzeń związanych z najnowszymi technologiami. Władze miasta wspierają dążenie do wiedzy i dlatego starają się pomóc młodym ludziom w zaklimatyzowaniu się w nowym miejscu. Znajdziesz mieszkanie blisko uczelni bądź dostaniesz miejsce w akademiku, a także możesz uzyskać pomoc socjalną od władz miasta i uczelni.

Władze uczelni robą wszystko, by maturzyści i studenci mieli szansę się rozwijać również poza murami uczelni. Organizują różnego rodzaju wymiany krajowe i międzynarodowe, a także tworzą programy stażowe i oferty praktyk w porozumieniu z największymi firmami i przedsiębiorstwami w mieście, a nawet w kraju. Współpraca tego typu ułatwia także konstruowanie programów kształcenia, dzięki którym studenci od początku zdobywają umiejętności użyteczne dla współczesnych pracodawców.

Uczelnie zachęcają studentów do brania udziału w grantach badawczych, konferencjach naukowych, do zakładania kół naukowych. Wszelkie inicjatywy badawcze wpływają na postęp technologiczny i rozwojowy państwa i człowieka. Będziesz miał/a także okazję brać udział w ciekawych zajęciach dodatkowych oraz w spotkaniach z ludźmi odnoszącymi sukcesy w nauce i technice.

Studia informatyczne w Krakowie są bardzo dobrą decyzją dla tych, którzy szukają unikatowego podejścia edukacyjnego, nastawionego na kształcenie w praktyce. Krakowskie uczelnie oferują bardzo różnorodne kierunki, natomiast miasto zapewnia start absolwentom, wkraczającym w dorosłość i zmieniający się nieustannie rynek pracy. 

czytaj dalej czy warto iść na studia

 

 

Praca po studiach informatycznych

Informatycy pracują w bardzo różnych dziedzinach przez wzgląd na konieczność specjalizowania się w określonym kierunku.Tylko dzięki specjalizacji jesteśmy w stanie śledzić bieżące nowinki oraz poznać od podszewki dane zagadnienie.

Informatyka jest zbyt szeroką dziedziną, by móc ją pojąć całą jako jedność i rozumieć bez problemu wszelkie jej zawiłości. Osoby, które zajmują się naprawianiem urządzeń i instalowaniem oprogramowania, czy sterowników, niekoniecznie będą w stanie zbudować duże seriwsy internetowe czy platformy.

Podobnie jest z programistami, którzy często nie potrafią rozłożyć i złożyć z powrotem wszystkich części komputera. Informatycy znajdą zatrudnienie praktycznie w każdej branży, w której pojawiają się komputery. Dziś nawet gospodarstwa rolne są tak scyfryzowane, że nie sposób nie zasięgnąć rady od informatyka w celu ustawienia odpowiedniego oprogramowania traktorów czy innych urządzeń rolnych. 

Informatycy zatrudniani są w dużych firmach międzynarodowych do zarządzania bazami danych, przetwarzaniu gromadzonych informacji, jak i do zarządzania sieciami komputerowymi, informatycznymi i teleinformatycznymi. Dzięki profesjonalnym informatykom świat korzystania z nowych technologii jest prosty i przyjemny, a pracownicy dużych firm w dużym stopniu mogą zautomatyzować swoją pracę.

Informatycy są również zatrudniani w branży żywieniowej, gdzie pilnują oprogramowania do sterowania procesami produkcyjnymi. W medycynie wspierają personel medyczny w kwestii korzystania z dedykowanego oprogramowania. Na rynku działa mnóstwo firm komputerowych, które zajmują się projektowaniem i realizowaniem zleceń od firm dotyczących tworzenia strony internetowej i zarządzania nią.

Absolwenci studiów informatycznych często pracują jako freelancerzy, bądź zakładają własne firmy, świadczące usługi informatyczne. Najzdolniejsi studenci pozostają na uczelni prowadząc liczne projekty badawcze i zgłębiając tajniki wiedzy informatycznej, dzięki czemu pozostali informatycy-praktycy mogą swobodnie działać na rynku i świadczyć coraz to bardziej zaawansowaną pomoc z zakresu komputerów i innowacyjnych urządzeń. Studia informatyczne pod każdym względem są dobrym wyborem kariery zawodowej.

POZOSTAŁE UCZELNIE W KRAKOWIE NA KTÓRYCH SĄ STUDIA INFORMATYCZNE

19 Uczelni w Krakowie

Może zadajesz sobie pytanie, czy Kraków jest miastem studenckim? Odpowiedź brzmi: tak! Co roku, tysiące maturzystów przybywa do naszego miasta, wybierając wśród dziesięciu publicznych i dziewięciu niepublicznych uczelni wyższych, tym samym dokonując jednej z kluczowych decyzji w swoim życiu. Co na to wpływa? Atmosfera, jaka tu panuje oraz bogata i różnorodna oferta edukacyjna, turystyczna i kulturalna. Istotny jest również poziom i zakres kierunków studiów, jakie oferują krakowskie uczelnie, współpraca z sektorem biznesowym, a także rosnąca współpraca i kontakty międzynarodowe.

Sprawdź uczelnie i kierunki studiów w Krakowie


 

 

WARTO TO WIEDZIEĆ

 


UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI STUDIA INFORMATYCZNE

Uniwersytet Jagielloński, choć kojarzy się z naukami humanistycznymi i społecznymi najbardziej, prowadzi studia ścisłe na naprawdę wysokim poziomie, Wydział Matematyki i Informatyki zaprasza na kierunki takie jak:

Wydział Matematyki i Informatyki

 • matematyka - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • nauki matematyczne - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • informatyka analityczna - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • informatyka - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne (także na Wydziale Fizyki i Matematyki)

 


AGH W KRAKOWIE STUDIA INFORMATYCZNE

Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji

 • informatyka - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • teleinformatyka - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • tworzenie gier komputerowych - studia podyplomowe
 • informatyka - projektowanie i eksploatacja systemów - studia podyplomowe
 • metody wytwarzania oprogramowania - studia podyplomowe
 • systemy baz danych - studia podyplomowe

Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej

 • informatyka - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • nowoczesna grafika komputerowa - studia podyplomowe
 • informatyka i zarządzanie - studia podyplomowe
 • programowanie aplikacji webowych - studia podyplomowe
 • zarządzanie projektami informatycznymi - studia podyplomowe

Wydział Zarządzania

 • informatyka i ekonometria - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne

Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej

 • informatyka stosowana - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • fizyka z elementami informatyki - studia podyplomowe
 • informatyka w szkole - studia podyplomowe
 • technika z elementami informatyki - studia podyplomowe

Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej

 • informatyka stosowana - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne

Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska

 • informatyka stosowana - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne

 


POLITECHNIKA KRAKOWSKA STUDIA INFORMATYCZNE

Studia informatyczne w Krakowie prowadzi również znana i ceniona Politechnika Krakowska, która oferuje kształcenie na kierunkach:

Wydział Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej

 • informatyka - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne

Wydział Fizyki, Matematyki i Informatyki

 • informatyka - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne​

Wydział Mechaniczny

 • informatyka stosowana - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne na 

 


UNIWERSYTET PEDAGOGICZNY W KRAKOWIE STUDIA INFORMATYCZNE

Studia informatyczne w Krakowie możecie również podjąć na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej na Wydziale Matematyczno-Fizyczno-Technicznym. Uczelnia ta również oferuje możliwość kształcenia na kierunku bioinformatyka na Wydziale Geograficzno-Biologicznym.

Wydział Matematyczno-Fizyczno-Techniczny

 • informtyka
 • edukacja techniczno - informatyczna

Wydziale Geograficzno-Biologicznym

 • bioinformatyka

 


UNIWERSYTET EKONOMICZNY STUDIA INFORMATYCZNE

Informatyki stosowanej możecie również uczyć się na studiach na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na Wydziale Zarządzania.

Wydział Zarządzania

 • Informatyki stosowanej

 


SPOŁECZNA AKADEMIA NAUK W KRAKOWIE STUDIA INFORMATYCZNE

 • Informatyka. 

dowiedz się więcej 

 

 


TEMATY POWIĄZANE

 

Jakie studia informatyczne wybrać

Jakie przedmioty zdawać na maturze

Studia na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego

Studia na Wydziale Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji AGH w Krakowie

Studia na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej AGH w Krakowie

Studia na Wydziale Zarządzania AGH w Krakowie

Studia na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej AGH w Krakowie

Studia na Wydziale Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej AGH w Krakowie

Studia na Wydziale Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska AGH w Krakowie

Studia na Wydziale Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej PK

Studia na Wydziale Fizyki, Matematyki i Informatyki PK

Studia na Wydziale Mechanicznym PK

Studia na Wydziale Matematyczno-Fizyczno-Technicznym UP

Studia na Wydziale Wydziale Geograficzno-Biologicznym UP

Studia na Wydziale  Wydział Zarządzania UE

Studia informatyczne w Społecznej Akademii Nauk w Krakowie

 

 

Komentarze (0)