Uniwersytet Medyczny - kierunki studiów

Uniwersytet Medyczny - kierunki studiów

Uniwersytet Medyczny w Łodzi

kierunki studiów 2021

Odkryj kierunki na Umedzie i sprawdź gdzie możesz studiować 

Uniwersytet Medyczny w Łodzi kierunki studiów 2021

Kierunki studiów w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi to studia licencjackie lub magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 3 lata (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia) lub od 5 do 6 lat (studia jednolite magisterskie) i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata lub magistra).

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym (dziennym) lub niestacjonarnym (zaocznym, wieczorowym)Specyfika studiów zależy od wyboru specjalności / ścieżki kształcenia. Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

Uniwersytet Medyczny w Łodzi powstał z połączenia dwóch łódzkich uczelni: Akademii Medycznej oraz Wojskowej Akademii Medycznej. Tradycja kształcenia wojskowego kontynuowana jest na Wydziale Wojskowo-Lekarskim – jako jedyna uczelnia w Polsce kształcimy lekarzy wojskowych dla Sił Zbrojnych RP.

Profesjonalne przygotowanie specjalistów do pracy w różnych systemach opieki zdrowotnej jest naszym priorytetem. Posiadamy atrakcyjną i zróżnicowaną - uwzględniającą wymagania unijne, potrzeby krajowego rynku usług medycznych oraz preferencje potencjalnych kandydatów – ofertę dydaktyczną na wszystkich poziomach kształcenia: studia jednolite magisterskie, I i II stopnia, doktoranckie oraz podyplomowe.

Obecnie na UM w Łodzi studiuje 9 tys. osób, w tym 900 studentów studiów prowadzonych w j. angielskim. Każdego roku na uczelnię aplikuje kilkanaście tysięcy kandydatów.

WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Uniwersytet Medyczny w Łodzi - studia 2021

Studia podyplomowe - Uniwersytet Medyczny w Łodzi: znaleziono 11

Grupa kierunku

Uniwersytet Medyczny w Łodzi popularne kierunki

Uniwersytet Medyczny w Łodzi - kierunki studiów

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Komentarze (0)